.
×

Varování

Joomla\CMS\Filesystem\Folder::create: Cesta není v open_basedir

Historie naší společnosti

 

Když jsme v roce 2004 společně s bratrem otevřeli v našem rodném městě Zábřehu na Moravě prodejnu zaměřenou do oblasti prodeje drobné zahradní a lesní techniky, tak jsem tuto myšlenku přijal v mírných rozpacích. V té době jsem však ještě nemohl tušit, že krom lásky k motocyklovému sportu budu za několik let stát před vlastní samostatnou prodejnou.
V roce 2005 nás oslovilo brněnské zastoupení Stihl Czech, čímž vyšly najevo příznivé reference našich zákazníků. Firma věhlasného německého výrobce nám s bratrem přišla svým rodinným pojetím příznačná, a proto jsme bok po boku společně nastoupili novou cestu obchodní kooperace.
Dva roky plného vytížení byly sice dobrou školou zkušeností, ale nedávaly ani jednomu z nás více příležitostí uplatnit své individuální představy. Nové možnosti nám oběma nabídnula až nově otevřená provozovna v Lanškrouně, kterou jsem v roce 2007 s chutí převzal. Prodejní a servisní zázemí ve zdejším prostředí vyžadovalo ještě jeden pár zručných a šikovných rukou, a proto jsem do tajů techniky dvoudobých motorů zasvětil rodinného přítele pana Tomáše.
V určité fázi života člověk, jakoby přestává vnímat okolo běžící čas, a tak aniž bychom si to u nás v prodejně nějak blíže uvědomovali vstupujeme s naším strategickým partnerem firmou Stihl už do druhé desítky let vzájemné spolupráce. Dnes podobně jako před rokem 2013, kdy jsme firmu s bratrem rozdělili, u nás nabízíme našim zákazníkům veškerou zahradní a lesní techniku také od výrobců Stiga, Seco group, VARI Honda a samozřejmě také divize Stihlu firmy Viking. V průběhu let si s sebou ze sportovního prostředí tak nějak automaticky člověk odnáší i některé návyky, proto u nás klademe zvláštní důraz na servisní služby a s nimi spojené zázemí náhradních dílů, které ve většině případů nejraději vídám skladem na prodejně. 
Buďte vítáni a v klidu si projděte jednotlivými položkami naší aktuální webové nabídky. Jelikož bychom v naší prodejně se servisním zázemím rádi nadále zvyšovali úroveň a možnosti služeb ve směru k zákazníkům, tak se na mne neváhejte obrátit s dotazy a připomínkami.

 

Lukáš Krejčí
majitel obchodu