.
×

Varování

Joomla\CMS\Filesystem\Folder::create: Cesta není v open_basedir

Prodáváme sortiment od těchto výrobců:

 

OREC

JAPONSKÉ MULČOVACÍ STROJE OREC S japonskými mulčovacími stroji se sečení neudržovaných travnatých ploch a přerostlé trávy stává zábavou. Díky vysokému výkonu, spolehlivosti a kvalitě je značka OREC synonymem kvality.


ISEKI

Komunální a zahradní technika Nářadí a stroje pro profesionální údržbu trávníků. ISEKI představuje v mnoha oblastech technický standard.


KIOTI

Traktory kioti pro všestranné využití od 21Hp


STIHL

Tradiční německý výrobce zahradní a lesní techniky Stihl, patří již dlouhá léta k nejrespektovanějším rodinným prodejcům v Evropě a dalších zemí světa. Spolehlivostí a částečně i výkonem stojí v současnosti asi na samotné špičce celosvětové nabídky motorových pil. Ve své divizi sekaček pro domácí určení Viking nabízí kvalitu materiálů ve spojení s některými neotřelými konstrukčními řešeními.


SECO-GROUP

Významný český výrobce žacích strojů s dlouholetou tradicí oslovuje uživatele řadou spolehlivých a konstrukčně neošizených traktůrků, jenž jsou určené pro větší plochy a nasazení jak v profesionálních tak domácích podmínkách provozu. Významná část produkce směřuje do zemí mnoha kontinentů. Většina modelů disponuje kvalitními motory Briggs Stratton.


STIGA

Švédská společnost Stiga se dlouhodobě angažuje nejenom na poli zahradní a lehké lesní techniky. Ve svých dalších divizích se s k zemi Tří korunek hlásí vývojářskou precizností a bytelnou konstrukční školou také na poli stolnětenisového sportu a produkcí hraček pro děti. V tomto kontextu je na místě vyzdvihnout především k zákazníkovi přívětivou cenovou politiku, kterou nastoupila firma právě u sekaček a zahradních traktůrků.


VARI

Firma, která svůj úspěch už před mnoha lety postavila na společenství s největším světovým výrobcem motorů pocházejícího ze země Vycházejícího slunce. Ucelená řada sympatických malotraktůrků ovládaných pomocí řídítek disponuje po vojensku mimořádně širokou škálou univerzálního použití zejména v domácích podmínkách drobných zemědělců.


DAKR

DAKR se snaží přicházet stále s novými výrobky, které budou mít vyšší výkon, ale i lepší ovladatelnost a snadnější obsluhu. Jednotlivé stroje se zařazují do výrobního programu až po velmi tvrdém vyzkoušení v náročných horských podmínkách. DAKR si většinu součástek a dílů vyrábí sám, to co neumíme vyrobit, nakupujeme většinou od českých dodavatelů, motory jsou nakupovány od renomovaných světových firem Briggs&Stratton a Honda.